Úvodní » Výrobci tepelných čerpadel


Výrobci tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla Geotek

Tepelná čerpadla Geotek

Společnost Geotek sídlící ve Starém Kolíně vyvíjí, vyrábí a instaluje tepelná čerpadla s výkonem nad 100 kW - jedná se tedy o čerpadla pro průmyslové areály, sklady a zimní stadiony a gastro průmysl. Princip tepelného čerpadla Geotek Tepelná čerpadla Geotek fungují na stejném principu, jako...

Více informací

Tepelná čerpadla Daikin

Tepelná čerpadla Daikin

Daikin v současné době vyrábí několik typů tepelných čerpadel, vždy pod označením Altherma. Čerpadlo je odstupňováno v několika výkonostních variantách a principech. Představuje ideální řešení nejen pro vytápění, ale také chlazení a ohřev TUV. 

Více informací

Tepelná čerpadla IVT

Tepelná čerpadla IVT

IVT je švédský výrobce tepelných čerpadel, který se zaměřuje nejen na jejich výrobu, ale také na vývoj nových technologií. Značka je na trhu více než 40 let a patří ke špičce v oboru tepelných čerpadel. Výhodou tepelných čerpadel IVT je, že jsou navrhovány pro severské náročné podnebí.

Více informací

Tepelná čerpadla Panasonic

Tepelná čerpadla Panasonic

Panasonic vyrábí tepelná čerpadla již několik let a díky vlastnímu vývoji disponuje velmi kvalitními jednotkami. Označení celé nabídky tepelných čerpadel vzduch - voda Panasonic je Aquarea. Jednotky mohou být v provedení monoblok - pouze venkovní jednotka s výstupem teplé vody nebo split - venkovní jednotka a vnitřní zásobník na vodu.

Více informací

Tepelná čerpadla Samsung

Tepelná čerpadla Samsung

Do našich podnebních podmínek patří mezi základní typy tepelná čerpadla voda - vodazemě - voda a vzduch - voda. Vzhledem k tomu, že systém voda - voda odebírá teplo nejčastěji z vody ve studni, je poměrně finančně i technologicky náročné. Systém země - voda je zase sice úspornější, náklady na jeho pořízení jsou také vysoké. Proto se Samsung věnuje hlavně nejběžnějšímu typu tepelného čerpadla - vzduch - voda.

Více informací

Tepelná čerpadla Mitsubishi

Tepelná čerpadla Mitsubishi

Mitsubishi a jeho divize Mitsubishi Eletric staví svou profesionalitu na více než 85 letech zkušeností. Každý rok přichází se spoustou inovací a patří mezi největší výrobce tepelných čerpadel na světe. Mitsubishi Electric momentálně nabízí největší nabídku tepelných čerpadel vzduch -...

Více informací